Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    15 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny

Bank Danych o Inżynierach Żebrowscy Sp. J.
Warszawa
praca stacjonarna
3553 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: (6674-14)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane) bądź ekonomiczne, w powiązaniu ze znajomości branży opisanej poniżej
  • minimum 10 lat doświadczenia kierowniczego w co najmniej jednej z branż: technicznej/teletechnicznej/rozwiązania IT/elektronika/telekomunikacja/ w tym minimum 5 lata doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku
  • znajomość zintegrowanych rozwiązań z obszaru teletechniki, zintegrowanych rozwiązań AV oraz/lub rozwiązań IT (pod kątem weryfikacji ofert, negocjacji kluczowych kontraktów, zarządzania projektami)
  • pożądana znajomość zagadnień technicznych, finansowych oraz prawnych w zakresie przetargów publicznych
  • pożądana praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami
  • doświadczenie w zarządzaniu dynamicznymi zespołami (budowanie i rozwój)
  • dobra znajomość języka angielskiego (negocjacje i rozmowy handlowe z partnerami zagranicznymi)
Zakres obowiązków:
  • partycypowanie w strategicznych decyzjach organizacji (rola w Zarządzie)
  • odpowiedzialność za operacyjne zarządzanie działalnością spółki (w obszarze technicznym oraz handlowym)
  • zarzadzanie zespołem podległych managerów (dyrektor handlowy, dyrektor zakupów, dyrektor techniczny) i nadzór nad efektywną realizacją kontraktów
  • przygotowywanie budżetów i planów finansowych spółki oraz nadzór nad ich bieżącą realizacją
  • rozwój zespołu i optymalizacja procesów (w tym zarządzanie jakością i efektywnością kosztową organizacji) w obszarach handlowym, technicznym oraz na styku procesów
  • aktywna partycypacja w projekcie wdrożenia systemu ERP w organizacji (rola w Komitecie Sterującym)
Firma oferuje:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość udziału i wkładu w rozwój dużej i stabilnej organizacji na rynku polskim w ramach rozwijającej się grupy kapitałowej
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".