Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

Gamet S.A.
Toruń
praca stacjonarna
2646 dni temu

Gamet S.A. zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:
  • Nadzorowanie i optymalizacja procesu produkcyjnego

  • Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych (ilościowych i jakościowych)

  • Nadzorowanie i monitorowanie efektywności pracy zespołu

Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne, atutem będzie chemiczne

  • Min. 5-letnie  doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (branża metalowa) oraz min. 3-letnie doświadczenie  w pracy na stanowisku kierowniczym

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania procesem produkcyjnym

  • Doświadczenie we wprowadzaniu zmian w zakresie zarządzania produkcją oraz pracownikami

  • Samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań optymalizacyjnych

  • Zdolności analitycznego, koncepcyjnego myślenia oraz planowania

  • Umiejętność budowania zespołu i efektywnego zarządzania nim

  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing

Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2018r. poz. 1000)." "Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Poznaj

Gamet Sp. z o. o.

Jesteśmy wiodącym w Europie producentem dekoracyjnych akcesoriów meblowych, takich jak: uchwyty, gałki, wieszaki i nóżki. Posiadamy również duże doświadczenie w produkcji okuć drzwiowych, m.in. klamek i rozet.  Produkujemy także metalowe stelaże do samodzielnego montażu mebli oraz metalowe dekoracje, które pozwalają na urządzanie spójnych wnętrz. Nasz asortyment jest dynamicznie powiększany o nowe wzory zarówno akcesoriów dekoracyjnych, jak i technicznych akcesoriów meblowych, takich jak: szuflady, prowadnice i zawiasy. Pomimo naszej standardowej oferty, firma ma doświadczenie w produkcji niestandardowej. Wspólnie z naszymi klientami z Polski i zagranicy tworzymy nowe projekty i rozwiązania zgodnie z ich pomysłami i oczekiwaniami.