Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor produkcji

Sedlak & Sedlak
Bochnia
praca stacjonarna
3490 dni temu

Naszym klientem jest jeden z czołowych producentów urządzeń chłodniczych dla przemysłu. Firma prowadzi dystrybucję zarówno w Polsce jak i za granicą a jej produkty cieszą się bardzo dobrą opinią klientów. Obecnie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Bochnia
Nr ref.: 34/14
Zadania:
  • zarządzanie podległym zespołem (około 200 osób),
  • odpowiedzialność za koordynację i realizację planów produkcyjnych,
  • nadzór nad terminowością i jakością produkcji,
  • odpowiedzialność za wprowadzanie nowych produktów do produkcji,
  • wdrażanie optymalizacji w procesie produkcji ,
  • nadzór nad laboratorium oraz biurem konstrukcyjno – technologicznym,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i ppoż.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • co najmniej 6-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu produkcją i nadzorowaniu dużych zespołów,
  • udokumentowane sukcesy w reorganizacji procesów produkcyjnych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży chłodnictwa i klimatyzacji,
  • doświadczenie we wdrażaniu lean management,
  • mile widziana znajomość 5S,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności menedżerskie,
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.