Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Regionalny

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
3369 dni temu

Ogłoszenie numer: 610395, z dnia 2015-02-02

Nowo powstająca firma wynajmu krótkoterminowego samochodów osobowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • Organizacja obsługi wynajmu samochodu
  • Przygotowywanie ofert, dokumentacji handlowej, prowadzenie negocjacji
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprzedaży w segmentach B2B i B2C
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język angielski mile widziany

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia