Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor zakładu

AUDIT Doradztwo Personalne
Międzyrzecz
praca stacjonarna
2799 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Międzyrzeczu, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Międzyrzecz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja, nadzór i monitorowanie funkcjonowania działów w organizacji
  • Uczestnictwo w racjonalizacji produktów i wprowadzeniu nowego produktu na rynek
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i polityki, raporty i korygowanie niezgodności
  • Określanie codziennych priorytetów produkcyjnych w ramach wszystkich działań, w celu spełnienia zaplanowanych zobowiązań
  • Sprawdzanie codziennych raportów wydajności
  • Wspieranie inicjatywy ciągłego doskonalenia w celu wspierania kosztów i skrócenie czasu cyklu
  • Przegląd sprawozdania finansowego i danych, wykorzystanie danych finansowych w celu poprawy rentowności
  • Kontrolowanie budżetów operacyjnych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie min. 5 lat na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w produkcji elektrycznej – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość SAP mile widziana
  • Udokumentowane doświadczenie z Kaizen i metodologii Lean – warunek konieczny
  • Doskonałe werbalne i pisemne umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w stresie i determinacji w realizacji terminów