Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

Talentica
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
3508 dni temu

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Zadania:
  • planowanie i prowadzenie polityki firmy, formułowanie celów strategicznych oraz planów operacyjnych,
  • nadzorowanie podległej kadry zajmującą się realizacją tych planów,
  • ustalanie strategii sprzedaży i marketingu oraz dostosowuje ją do ogólnie ustalonej strategii i celów przedsiębiorstwa,
  • zatwierdzanie budżet marketingu oraz zarządzanie i wspieranie działalności sprzedażowej i marketingowej,
  • wskazywanie, przygotowywanie business case'ów i analiz finansowych oraz opiniowanie nowych projektów inwestycyjnych
  • nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych po zatwierdzeniu przez zarząd
  • dokonuje przeglądu strategii, raportów finansowych i wskaźników firmy w celu podjęcia odpowiednich działań korygujących lub wzmacniających,
  • kieruje i koordynuje formułowanie programów i planów finansowych w celu zdobycia nowych funduszy oraz osiągnięcia możliwych zwrotów kosztów inwestycyjnych,
  • ustala wewnętrzne procedury służące osiąganiu celów przez firmę,
  • podejmuje decyzje dotyczące struktury i przepisów płacowych, wysokości wynagrodzeń i premii

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe; administracja i zarządzanie, finanse lub techniczne,
  • 5 lat doświadczenia pracy na różnych kierowniczych stanowiskach; najlepiej kilka lat pracy na stanowiskach kierowniczych w departamentach: marketing, sprzedaż, finanse, logistyka,
  • umiejętności z zakresu: metodologii pracy projektowej, planowania strategicznego, budżetowania, optymalizacji procesów
  • udział w opracowaniu strategii oraz jej realizacji zakończonej sukcesem,
  • znajomość branży oraz sytuacji rynkowej, kanałów dystrybucji, konkurencji itp.,
  • zdolność rozumienia oraz zarządzania finansowym aspektem działalności firmy,
  • Orientacja na klienta
  • Przedsiębiorczość i innowacyjność,
  • Otwartość na zmiany,
  • Efektywna organizacja pracy.

Oferujemy:
  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze  plus premia roczna za wyniki
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych ( m.in. pakiety sportowe)
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922