Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   mazowieckie    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Fotoedytor

WYDAWNICTWO TE-JOT
Warszawa
praca stacjonarna
3433 dni temu

Ogłoszenie numer: 564387, z dnia 2014-12-01

Wydawnictwo Te-Jot, wydawca czasopism „Weranda”, „Country”, „Weekend” i „Wróżka” poszukuje osoby na stanowisko

Fotoedytor

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wybór i pozyskiwanie zdjęć do publikacji w wymienionych czasopismach
  • Współpraca z agencjami fotograficznymi, bankami zdjęć, muzeami itp. w tym zagranicznymi
  • Podpisywanie umów na publikacje zdjęć, ich rozliczanie, kontrolowanie umów licencyjnych, negocjowanie cen zdjęć
  • Opisywanie zdjęć przeznaczonych do druku

Wymagania

  • Wrażliwość estetyczna i kreatywność, umiejętność współpracy przy redagowaniu czasopism prasowych
  • Doświadczenie na stanowisku fotoedytora w wydawnictwie prasowym (warunek konieczny)
  • Znajomość angielskiego (warunek konieczny)
  • Własna działalność gospodarcza lub możliwość jej założenia