Zobacz więcej ofert pracy

Glazurnik

Poland Workforce Ltd
Holandia, Rożne lokalizacje
praca stacjonarna
2430 dni temu

Dołącz do młodego i ambitnego zespołu działającego na europejskim rynku pracy tymczasowej! Każdego dnia z pasją pracujemy z ludźmi i dla ludzi. POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845 oraz posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Oferujemy lepszą pracę tysiącom osób rocznie z kilku krajów: Polski, Ukrainy, Rumunii i Mołdawii. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Stale się rozwijamy i obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Glazurnik / Płytkarz

Glazurnik
Miejsce pracy: Rożne lokalizacje

Zadania:

Poszukujemy doświadczonych Glazurników/Płytkarzy

Wymagania:
  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • j. angielski, niemiecki lub holenderski w stopniu podstawowym będzie atutem
  • doświadczenie w kładzeniu płytek na klej i zaprawę
  • numer SoFi (mile widziany)
  • VCA (mile widziane)
  • własny samochód( mile widziany)
Oferujemy:
  • holenderska umowa o pracę
  • zarobki na poziomie 450-500 EUR tygodniowo Netto, płatne co tydzień
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora