Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2480 dni temu
poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 12220

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
- obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne i mailowe
- wyjazdy służbowe
- reprezentacja urzędu
- praca z programami specjalistycznymi
- organizacja spotkań/negocjacji/ustalanie warunków umów
- praca pod presją czasu związana z terminowością zadań

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
- węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych tylko na jednym/na innym piętrze
- winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych
- wejście do obiektu od strony Placu Trzech Krzyży nie przystosowane do potrzeb osób niepełno-sprawnych, wejście do tego budynku odbywa się przez wejście od
ul. Wspólnej
- ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych
- praca przy komputerze oraz/lub przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner
- praca w pokoju wieloosobowym

Zakres zadań

  • Zarządzanie projektami w zakresie realizacji projektu "Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand", Poddziałanie 3.3.2 POIR: • identyfikowanie pojawiających się problemów i ryzyk w projekcie/ zespole projektowym oraz proponowanie działań korygujących, • budowanie zespołu projektowego, • doprecyzowywanie zakresu projektu, podział na etapy, wyznaczanie celów cząstkowych oraz określanie kryteriów oceny wyników prac projektowych, • kontrolowanie wykonania budżetu, • opracowywanie budżetu projektu, • dobór podwykonawców, dostawców i ekspertów, • kontrolowanie realizacji zadań pod kątem: jakości, zgodności z zakresem wykonania i zaplanowanym czasem realizacji, • opracowywanie harmonogramu prac projektowych, • komunikacja i podział realizacji zadań, • odbiór prac cząstkowych po wykonaniu poszczególnych etapów projektu, • analizowanie uwarunkowań, otoczenia biznesowego, etc.
  • Organizowanie i zarządzanie systemem wsparcia dla projektów (np. kluczowych/ indywidual-nych/ pozakonkursowych): • przygotowywanie dokumentacji projektowej.
  • Udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań w zakresie właściwości komórki organizacyjnej: • sporządzanie opisu przedmiotu zamówienia, • nadzorowanie wykonania umowy, • opiniowanie dokumentacji, • opracowywanie projektu umowy, • przeprowadzanie odbioru przedmiotu umowy, • przeprowadzanie rozeznania rynku, • szacowanie wartości zamówienia, • uczestniczenie w postępowaniach jako członek komisji przetargowych.
  • Prowadzenie kampanii/ działań/ projektów informacyjnych/ promocyjnych/ edukacyjnych: • koordynowanie działań komunikacyjnych, • monitorowanie przebiegu kampanii/ projektów informacyjnych/ promocyjnych/ edukacyjnych, • nadzór nad wykonawcami, • wybór kanałów i narzędzi komunikacji (w tym m.in.: radio, telewizja, prasa, internet, konferen-cje, seminaria, wydawnictwa, konkursy, etc.).
  • Organizowanie i/ lub prowadzenie szkoleń/ seminariów/ konferencji • wybór trenerów/ prelegentów oraz bieżąca współpraca i nadzór nad wykonawcami, • zapewnianie logistyki wydarzenia.
  • Zarządzanie/ prowadzenie serwisów internetowych/ profili społecznościowych • pełnienie funkcji redaktora/ publikowanie materiałów na serwisach internetowych.
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, publikacji i materiałów promocyjnych: • przygotowywanie tez, prezentacji, artykułów, notatek etc., • przygotowywanie zakresu merytorycznego/ treści merytorycznej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe magisterskie lub równoważne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze realizacji projektów finansowanych w ramach środków UE
  • znajomość języka angielski na poziomie B2
  • znajomość ustawy o finansach publicznych
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych
  • wiedza z zakresu wdrażania funduszy UE
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • współpraca
  • komunikacja
  • rzetelność
  • myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe