Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Groomer Poznań
Groomer- Fryzjer dla Psów

TDC POLSKA Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2712 dni temu

Ogłoszenie numer: 1393827, z dnia 2016-11-21

Nowy salon fryzjerski dla psów połączony z salonem mody ,,Little Heroes" poszukuje do stałej współpracy psich stylistów! Salon będzie wyposażony w nowy profesjonalny sprzęt. Nowy fryzjer będzie mógł dopasować salon do swoich potrzeb.

Gwarantujemy atrakcyjne zarobki i pracę w miłej koleżeńskiej atmosferze. Poszukujemy osób, które tak jak my kochają zwierzęta i mają dla nich ogromną empatię i cierpliwość.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Strzyżenie i pielęgnowanie piesków
  • Dbanie o miłą atmosferę i zadowolenie klientów
  • Dbanie o miejsce pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wyobraźnia i poczucie estetyki
  • Miłość do zwierząt
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Uczciwość, sumienność, punktualność
  • Dyspozycyjność (również w soboty)

Oferujemy

  • Pracę w koleżeńskiej atmosferze
  • Atrakcyjne zarobki
  • Pracę w salonie profesjonalnie wyposażonym
  • Reklamę
  • Kursy z nowych technik strzyżenia na koszt pracodawcy
  • Pracę od początku grudnia