Zobacz więcej ofert pracy

Guwernantka

Bonne Idée
Warszawa
praca stacjonarna
3486 dni temu

Ogłoszenie numer: 525829, z dnia 2014-10-08

Bonne Idée

Bonne Idée zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych guwernantek, opiekunek i nauczycielek pracujących z dziećmi i młodzieżą w domu.

Guwernantka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Bonne Idée poszukuje Guwernantki dla chłopca w wieku szkolnym (praca w wymiarze pół etatu - na terenie Warszawy).

Do zadań wybranej osoby należało będzie przede wszystkim systematyczne monitorowanie bieżącej pracy chłopca w szkole, metodyczne wsparcie w nauce - ze szczególnym uwzględnieniem przedmiotów ścisłych, motywowanie do nauki, wsparcie w rozwijaniu zainteresowań i uzdolnień chłopca.

Wymagania

Idealna kandydatka jest osobą:

  • z wykształceniem wyższym,
  • doświadczoną w pracy z dziećmi,
  • cierpliwą, potrafiącą mądrze, spokojnie a jednocześnie skutecznie motywować dziecko i wspierać w nauce,
  • kreatywną i zaangażowaną,
  • odpowiedzialną,
  • samodzielną,
  • o wysokiej kulturze osobistej,
  • zainteresowaną współpracą długoterminową.

Oferujemy

Wybranej kandydatce oferujemy:

  • ciekawą i satysfakcjonującą pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dobre warunki pracy,
  • współpracę długoterminową.