Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca / Asystent Kierownika Klubu

    Medicover Fitness & Gym   Legnica, ul. Marsa 30​    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę; Wymagane doświadczenie: pierwsze doświadczenie w pracy z klientem​​ Tryb pracy: zmianowy; Trenuj swoją karierę i dołącz do #TeamWell Fitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków! Pracuj z nami! wspieraj Kierownika w działaniach Klubu, buduj...
Zobacz więcej ofert pracy

Instruktor Fitness

INTERFIT CLUB
śląskie, Chorzów, Siemianowice Śląskie
praca stacjonarna
2438 dni temu
Chorzów, Siemianowice Śląskie

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć fitness na najwyższym poziomie,
  • tworzenie doskonałej atmosfery,
  • inicjowanie nowych rozwiązań usługi fitness.

Wymagania:

  • kursy i szkolenia certyfikacyjne, min. 2 lata doświadczenia,
  • komunikatywność, optymizm, otwartość, cierpliwość,
  • chęć do pracy w zespole,
  • pozytywne nastawienie, charyzma,
  • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane,
  • własna działalność mile widziana.

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość pracy w nowoczesnej sali fitness,
  • szeroką gamę sprzętu do zajęć fitness,
  • system wynagradzania czasowy ze stawką godzinową,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.