Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wałbrzych
Inwentaryzacji w Wałbrzychu

InterKadra Sp. z o.o.
Wałbrzych
praca stacjonarna
3172 dni temu

Agencja PracyTymczasowej, Doradztwa Personalnego orazPośrednictwa Pracy InterKadra, wpisana do Krajowego Rejestru AgencjiZatrudnienia pod nr 3372, poszukujeosób chętnych do pracy przy:

Miejsce pracy: Wałbrzych
Nr Ref.: Inwentaryzacja/Wałbrzych 23/24.08.2015 r. (niedziela)

Obowiązki:
  • Liczenie, układanie, skanowanie towaru.

Wymagania:
  • Książeczka sanepidowska mile widziana,ale nie wymagana,
  • Ukończone 16 lat (wymagana pisemnazgoda opiekuna).

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawkagodzinowa),
  • Legalne zatrudnienie – umowacywilnoprawna,
  • Pewne, terminowe wynagrodzenie,
  • Możliwość dalszej współpracy takżeprzy innych projektach (www.interkadra.pl),
  • Możliwość pracy w grupie znanych Ciosób – zabierz ze sobą rodzinę bądź znajomych!
  • Możliwość zdobycia pierwszegodoświadczenia zawodowego,
  • Gwarantowany posiłek regeneracyjny wtrakcie pracy oraz kawa, herbata.

Kontakt:

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego

ul. Wielicka 50
30-552 Kraków

Centrum Rekrutacyjne
ul. Wodna 2b
30-556 Kraków
tel. 12 290 44 55