Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Junior Brand Manager / Brand Manager

Prymat Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2742 dni temu

Ogłoszenie numer: 1341166, z dnia 2016-10-21

Prymat Spółka z o.o. z Jastrzębia Zdroju, właściciel m.in. takich marek jak: KUCHAREK, PRYMAT poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Opracowanie strategii marketingowej i zarządzanie jedną z wiodących marek

  • Kreowanie i rozwój nowych produktów

  • Przygotowywanie założeń do kampanii reklamowych

  • Planowanie mediów

  • Analizowanie wyników badań marketingowych i wyciąganie wniosków przekładających się na strategię zarządzania marką

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowany kierunek: Zarządzanie i Marketing)

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w dziale marketingu

  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG poparte wymiernymi sukcesami

  • Praktyczna wiedza z zakresu ATL i BTL

  • Bardzo dobra organizacja pracy połączona ze zdolnością do prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność wyciągania trafnych wniosków

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość środowiska MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie połączone z wynikami pracy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i młodym zespole