• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Żory Webmaster Żory
Junior Graphic Designer

Euforia Agencja Interaktywna
Żory
praca stacjonarna
3123 dni temu

Ogłoszenie numer: 823587, z dnia 2015-09-30

Specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu stron www oraz projektowaniu graficznym.
Na rynku funkcjonujemy od 2003 r.

Miejsce pracy: Żory

Opis stanowiska

  • projektowanie graficzne na potrzeby projektów internetowych
  • projektowanie graficzne i przygotowywanie do druku
  • tworzenie identyfikacji wizualnych

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi pakietu Adobe (photoshop, illustrator, indesign)
  • kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • znajomości trendów w grafice użytkowej i identyfikacji wizualnej
  • zmysłu estetycznego – wyczucia koloru, kompozycji, typografii

Oferujemy

  • pełny etat
  • świetną atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego profilu
  • zawsze aktualne oprogramowanie
  • duży komfort pracy
  • bardzo dobrą lokalizację w samym centrum Żor (za sądem)

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN