Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Glazurnik Niemcy
Kafelkarz / glazurnik (k/m)

CBSbutler Deutschland GmbH
Niemcy, Bawaria
praca stacjonarna
3546 dni temu

Dla naszego Klienta, dużej niemieckiej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy / Bawaria

Obowiązki:
  • wykonywanie okładzin na podłogach, ścianach (glazura, terakota, gres, ceramika itp.)
  • tynkowanie, proste prace murarskie
  • wykonywanie izolacji ścian, ocieplania itp.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kafelkarza
  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
  • precyzja, dokładność

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).