Zobacz więcej ofert pracy

Kamieniarz

Axell Holandia Sp. z o.o.
Holandia, Helmond
praca stacjonarna
2805 dni temu

Ogłoszenie numer: 1231986, z dnia 2016-08-18

Axell Holandia jest firmą pośrednictwa pracy z międzynarodowymi doświadczeniami, należącą do holenderskiej grupy Carpenter Europe [nr certyfikatu 4106], skutecznie działającą od 1999 roku. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce.

Dzięki dobrej, ugruntowanej pozycji firmy Axell na rynku pracy w Holandii, możemy naszym pracownikom z Polski zaoferować stałą pracę w renomowanych firmach holenderskich, z którymi współpracujemy od lat. Proponujemy pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wyłącznie w firmach odznaczających się bardzo pozytywnym nastawieniem kierownictwa tych firm, do pracowników z Polski.

Obecnie poszukujemy dla swojego klienta w Helmond pracownika na stanowisko:

Kamieniarz

Miejsce pracy: Holandia, Helmond

Opis stanowiska

  • Polerowanie kamienia naturalnego
  • Przygotowanie materiału do obróbki
  • Dobór narzędzi do pracy

Wymagania

  • Doświadczenie związane z polerowaniem kamienia naturalnego
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do polerowanie oraz ich doborem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym/ dobrym - poziom języka weryfikowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stawkę godzinową: 11,1€brutto
  • Godziny pracy: 7.00-18.00
  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń