Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
Kelner/Kelnerka- praca od zaraz

InterKadra Sp.z o.o
Francja, Corps
praca stacjonarna
2869 dni temu
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Miejsce pracy: Corps
Nr ref.: KEL/0316/FR
Zadania:
  • sprawna i uprzejma obsługa gości w restauracji,
  • przyjmowanie i realizowanie zamówień,
  • pomoc przy wyborze poszczególnych dań i trunków.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność,
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • umowa o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie i wyżywienie zapewnione i opłacone przez klienta francuskiego,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.