Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    10 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca/Pracownik Obsługi

JOKA KAMIŃSKI sp. j.
Gdańsk
praca stacjonarna
3508 dni temu

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem samochodów osobowych.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
  • podstawianie/odbiór samochodów,
  • wypełnianie dokumentacji związanej z przekazaniem pojazdów,
  • dbanie o czystość i stan techniczny pojazdów.
Wymagania:
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość podstaw języka angielskiego,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane doświadczenie w branży samochodowej,
  • mile widziani studenci.
Oferujemy:
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość elastycznego kształtowania czasu pracy.