Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. logistyki/operacyjny

Work Express Sp. z o.o.
Swarzędz
praca stacjonarna
3305 dni temu
Oferty pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Work Express Sp. z o.o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej, dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownika Oddziału.

Miejsce pracy: Swarzędz » wielkopolskie

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie pracą całego Oddziału,
  • Odpowiedzialność za cały Oddział oraz jego funkcjonowanie,
  • Odpowiedzialność za osiągane wskaźniki oraz wynik z działalności,
  • Realizacja budżetów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność samodzielnego planowania pracy własnej oraz zespołu,
  • Rozliczanie pracowników z powierzonych zadań,
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań,
  • Ukierunkowanie na jakość i wydajność w procesie magazynowym,
  • Język angielski - poziom bardzo dobry,
  • Język hiszpański - mile widziany,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności excel).
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Profesjonalne narzędzia pracy.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.