Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator ds. inwenteryzacji

POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O.
lubelskie, Biłgoraj, Chełm, Krasnystaw, Kraśnik, Lublin, Tomaszów Lubelski, Zamość
praca stacjonarna
2996 dni temu

POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta z branży inwentaryzacyjnej poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Biłgoraj, Chełm, Krasnystaw, Kraśnik, Lublin, Tomaszów Lubelski, Zamość

Zakres obowiązków:

  • nadzór i koordynowanie podległego zespołu wykonującego inwentaryzacje

  • sporządzanie raportów dotyczących wyników kontroli zeskanowanych towarów

  • tłumaczenie rozmów, dokumentów i wskazówek zleceniodawcy

Wymagania:

  • dyspozycyjność do końca lutego (gotowość do odbycia 2- tygodniowego szkolenia w Niemczech)

  • min. dobra znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie w zarządzaniu personelem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasowa

  • atrakcyjna stawka godzinowa w euro

  • pakiet szkoleń

  • darmowe zakwaterowanie i dojazdy na terenie Niemiec

  • zorganizowany transport z Polski do Niemiec oraz powrót

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).