Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator prac

InterKadra Sp. z o.o.
łódzkie, Piotrków Trybunalski
praca stacjonarna
2929 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Nr ref.: KH/0516/PT
Zadania:
  • Zarządzanie grupą pracowników;
  • Nadzór i koordynację prac związanych z przebudową marketu;
  • Raportowanie swojej pracy i podległego zespołu przełożonemu;
  • Prace pomocnicze przy przebudowie sklepu - zmiana ekspozycji towaru na półkach.

Wymagania:
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych- warunek konieczny
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Dyspozycyjność w dniach 4-20.05.2016
  • Doświadczenie jako pracownik hali sprzedaży w markecie

Oferujemy:
  • Atrakcyjną stawkę godzinową;
  • Bezpłatne szkolenie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w kierowaniu grupą pracowników;
  • Stały kontakt z koordynatorem;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną.