Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetyczka

Art Estetyka Medycyna Estetyczna
Łódź
praca stacjonarna
3294 dni temu

Ogłoszenie numer: 659215, z dnia 2015-04-13

www.artestetyka.pl

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży medycyny estetycznej, funkcjonującą na rynku łódzkim od 4 lat. W ciągu kilku lat udało nam się zbudować znaną i rozpoznawalną markę, która wzbudza zaufanie wśród stałych i nowych Klientów. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług z dostępem do najnowocześniejszych technologii, sprzętu kosmetologicznego i medycznego, w celu zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości usług.

Kosmetyczka

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • praca będzie polegała na bieżącej obsłudze klientów korzystających z zabiegów kosmetycznych przy użyciu specjalistycznych materiałów i urządzeń kosmetycznych.
  • kosmetyka oczu – henna, przedłużanie rzęs, trwała rzęs
  • manicure, pedicure
  • zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało
  • depilacja woskiem
  • przekłuwanie uszu
  • fale radiowe RF
  • liposukcja ultradźwiękowa
  • makijaż permanentny
  • opalanie natryskowe

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe mile widziane
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • dbałość o swoje stanowisko pracy
  • aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę zlecenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość awansu finansowego
  • przyjazną atmosferę w pracy