Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Kucharz (15-18,00 netto)

InterKadra Sp. z o.o.
dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
praca stacjonarna
2904 dni temu

InterKadra Sp. z o. o. jest jedną z największych polskichAgencji świadczących kompleksowe usługi z zakresu HR na rzecz klientówindywidualnych i firm. Renomowana Agencja Pracy Tymczasowej, DoradztwaPersonalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmująca swoim działaniem rynek krajowyoraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Obecniedla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Nr ref.: KRZ/0516/KąWR
Zadania:
  • przygotowywanie posiłków wg ustalonych standardów
  • nadzór nad wysoką jakością potraw
  • kontrola higieny i bezpieczeństwa w kuchni,
  • współpracę z pozostałym personelem gastronomii.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • umiejętność organizacji pracy, samodzielność,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • aktualna książeczka sanepidu – warunek konieczny.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (15-18,00 zł. netto/godz)
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę cywilno-prawną podpisywaną z Interkadra
  • pełną wyzwań pracę,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.