Zobacz więcej ofert pracy

Mainframe Developer

INTITEK Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2500 dni temu

INTITEK, francuska grupa dynamicznie rozwijająca się w Polsce, zatrudniająca blisko 700 pracowników jest firmą dostarczającą swoim Klientom rozwiązania outsourcingowe w obszarze specjalistycznych usług w zakresie IT, inżynierii mechanicznej, automatyki i elektryki przemysłowej. INTITEK ma wypracowaną pozycję na rynku europejskim, z oddziałami we Francji, Polsce, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii, działa także w Kanadzie i Brazylii.

Od swojego powstania INTITEK rozwija silne relacje z prestiżowymi klientami sektora przemysłowego oraz usługowego, umożliwiając rozwój swoich pracowników, jak również gwarantując im uczestnictwo w projektach angażujących nowoczesne technologie, jak i tych złożonych organizacyjnie i wymagających nieprzeciętnej wiedzy i umiejętności. Digital Industry, Data Science oraz IoT to obecnie główne obszary naszego rozwoju.

Obecnie, na potrzeby projektu realizowanego we współpracy ze skandynawską instytucją tworzącą oprogramowanie dla sektora bankowego, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje obowiązki:
  • Zadania programistyczne realizowane z wykorzystaniem Cobol a także baz danych DB2 w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT w sektorze bankowym;
  • Rozwój systemów w obszarach: Investment & Pension / Maintenance & Operations
  • Opieka nad przydzielonymi aplikacjami i systemami w zakresie kontroli zachodzących w nich modyfikacja i ich spójności;
  • Modernizacja integracji pomiędzy systemami Mainframe a systemami zintegrowanymi;
  • Współpraca z zespołem specjalistów z Polski i Danii.
Wymagane umiejętności techniczne w zakresie:
  • Technologii i narzędzi mainframe: Z/OS, Cobol, Endevor, JCL, ISPF;
  • Baz danych DB2
  • Znajomości EGL, CICS, TSO;
  • Doświadczenia w OPC, Erwin.
Ponadto oczekujemy:
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację;
  • Doskonałych umiejętności analitycznych;
  • Umiejętności planowania działań i koordynowania ich wykonania;
  • Otwartości i umiejętności współpracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym/bankowym.

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka duńskiego.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Pracę w międzynarodowym zespole przy realizacji projektów bazujących na najnowszych technologiach.