Zobacz więcej ofert pracy

Malarz budowlany

KS Service
Belgia, Antwerpen
praca stacjonarna
2485 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Antwerpen
Nr ref.: MP/BE/032017

OBOWIĄZKI

  • malowanie elewacji, ścian wewnątrz budynków, elementów drewnianych oraz metalowych
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy jako malarz
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem
  • mile widziany własny środek transportu

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 12 EUR brutto/h
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • dodatek paliwowy