Zobacz więcej ofert pracy

Malarz proszkowy

IPF 2 spółka z o. o.
pomorskie, Niemcy
praca stacjonarna
2835 dni temu

IPF sp. z o. o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego świadcząca usługi z zakresu leasingu pracowniczego dla firm produkcyjnych w Polsce, Francji i Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska:
  • malowanie proszkowe i ręczne części,
  • zawieszanie i odwieszanie części,
  • pakowanie części.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wymagana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego,
Oferujemy:
  • pracę w Niemczech
  • polską umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zdalne załatwienie formalności
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny