Praca.pl Praca Wielkopolskie Pre sales Manager Wielkopolskie
Manager działu sprzedaży - Sales Manager

Headhunters Sp. z o.o. Oddział Poznań
wielkopolskie, Poznań, Środa Wlkp., Pleszew, Śrem, Jarocin
praca stacjonarna
2387 dni temu

Headhunters Sp. z o.o., która figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 10079, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Zajmujemy się zarówno rekrutacją stałą, jak i pracą tymczasową. Centrala Headhunters mieści się w Szczecinie, a oddziały w Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. Działamy na terenie całego kraju.

Więcej o nas na www.hdhunters.com

Miejsce pracy: Poznań, Środa Wlkp., Pleszew, Śrem, Jarocin
Nr ref.: 11/HJ/2017
Obowiązki:
  • Obsługa klientów, poprzez utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi Klientami firmy i systematyczne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych,
  • Przygotowanie kalkulacji cenowych i ofert handlowych,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonego,
  • Reprezentowanie firmy na Targach Międzynarodowych.
Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w branży hotelowo - gastronomicznej,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych,
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży,
  • Praktyczna wiedza z zakresu Marketingu,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (czynne prawo jazdy kat. B),
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dynamizm w działaniu i pozytywne usposobienie.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków ( samochód, laptop, telefon, internet),
  • Samodzielną, dającą duże możliwości rozwoju pracę,
  • Różnorodne benefity.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych Headhunters Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym, a także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.