• Kierownik Działu Handlowego Stacjonarnego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Manager Zespołu

Aviva Sp. z o.o.
Kraśnik
praca stacjonarna
2703 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Kraśnik

Dyrektor Placówki Partnerskiej AVIVA w Kraśniku Lub. poszukuje menedżera zespołu. Konieczne doświadczenie w rekrutacji i zarządzaniu zespołem współpracowników - branża bez znaczenia, mile widziane w ubezpieczeniach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w obszarze rekrutacji i zarządzania zespołem,
  • nastawienia na działanie, aktywności,
  • systematyczności i wytrwałości,
  • umiejętności budowania relacji interpersonalnych,
  • zainteresowania branżą finansową, chęci uczenia się.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • cykl szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie i sprzedażowe,
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania,
  • karierę w firmie o wieloletnich tradycjach i stabilnej pozycji na rynku,
  • bogaty pakiet produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu.