Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer ds. Sprzedaży

Golland Sp. z o.o.
Chorzów
praca stacjonarna
3321 dni temu

Ogłoszenie numer: 642345, z dnia 2015-03-23

www.golland.pl

Firma GOLLAND Sp. z o.o. z Chorzowa, posiadająca 25-letnie doświadczenie w branży oświetleniowej, poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem handlowców,
  • Opracowywanie prognoz i planów sprzedażowych oraz nadzór nad realizacją tych planów w oparciu o zespół handlowców,
  • Wyodrębnienie zespołu zajmującego się sprzedażą wyselekcjonowanej grupy produktów,
  • Analiza działań partnerów pod katem prowadzenia i rozwoju sprzedaży,
  • Utrzymywanie i budowanie relacji z klientami,
  • Prowadzenie strategicznych negocjacji,
  • Pozyskiwanie informacji na temat sytuacji rynkowej, obowiązujących trendów, zmian w otoczeniu mających wpływ na sprzedaż,
  • Nadzorowanie i koordynowanie całości prac związanych z procesem ofertowania,
  • Monitorowanie procesów realizacji sprzedaży,
  • Współpraca z działem marketingu.

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowców branży technicznej,
  • Doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi,
  • Wykształcenie  wyższe (techniczne i/lub zarządzanie),
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Dyspozycyjność,
  • Ukończone szkolenia z technik sprzedażowych, motywacji i zarządzania personelem, zarządzaniem ryzykiem – będą dodatkowym atutem,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Znajomość obsługi Pakietu Ms Office,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,
  • Mile widziana znajomość branży oświetleniowej,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne formy zatrudnienia,
  • Motywujący system wynagradzania, uzależniony od osiąganych wyników,
  • Rozwojowe środowisko pracy w dynamicznym i doświadczonym zespole,
  • Wsparcie marketingowe i techniczne.