Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Marketingu (Marketing Manager) Warszawa
Menedżer ds. współpracy z Architektami i Inwestorami (Specification Manager)

ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3501 dni temu

Ogloszenie numer: 521783, z dnia 2014-09-24

ASSA ABLOY jest globalnym liderem kompleksowych systemów zabezpieczeń budynków, zaangażowanym w spełnienie potrzeb użytkownika końcowego w zakresie bezpieczeństwa i wygody. Grupa zatrudnia ponad 41 000 pracowników, a jej roczne obroty przekraczają 4,6 miliarda EUR. Posiada oddziały w ponad 60 krajach oraz autoryzowanych dystrybutorów na całym świecie.

ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o.o. (www.assaabloyentrance.pl) oferuje kompleksowe rozwiązania do automatycznej obsługi zewnętrznych i wewnętrznych wejść i wjazdów, obejmujący bramy przemysłowe, systemy przeładunkowe oraz automatyczne wejścia, w tym usługi wydajnego utrzymania urządzeń przez cały okres eksploatacji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Menedżer ds. współpracy z Architektami i Inwestorami
(Specification Manager)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Współpraca z biurami projektowymi, w celu propagowania rozwiązań firmy poprzez wpisanie ich w projekty, a także doboru rozwiązań pod względem funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży (w zakresie planowanych inwestycji) oraz działań konkurencji (dotyczących nowych projektów)
  • Utrzymywanie stałych relacji w środowisku projektantów, wykonawców i inwestorów
  • Ścisła współpraca z działem Sprzedaży i działem technicznym
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Przygotowywanie, prowadzenie szkoleń i seminariów produktowych
  • Prowadzenie działań marketingowych w środowisku architektów i inwestorów.
  • Stanowisko samodzielne
  • Możliwe podróże służbowe w kraju i za granicą.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Budownictwo, Architektura)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prezentowaniu rozwiązań budowlanych dla projektantów pracowni architektonicznych i generalnych wykonawców
  • Umiejętność argumentowania i wywierania wpływu
  • Doświadczenie we współpracy ze środowiskiem projektantów, wykonawców i inwestorów
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office, MS Outlook, programów z zastosowaniem w projektowaniu architektonicznym (np. Archicad, AUTO CAD oraz Revit)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz budowania długotrwałych relacji
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność analitycznego myślenia, a także współpracy w zespole
  • Prawo jazdy kategoria B.

Oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku europejskim
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki pracy, możliwość rozwoju  oraz szkolenia
  • Premie za wyniki
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych.