Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Merchandiser Mobilny-atrakcyjne zarobki!

InterKadra Sp. z o.o.
pomorskie, Hel, Mierzeja, Dębki
praca stacjonarna
2864 dni temu

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Hel, Mierzeja, Dębki
Nr ref.: MM/0616/ZP
Zadania:
  • wyłożenie towaru na półki sklepowe,
  • dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów poprzez zapewnienie stałej dostępności danego produktu, kontrolę stanu towarów na półce sklepowej, ekspozycji w lodówkach oraz na magazynie,
  • zadbanie o czystość stoiska sprzedażowego,
  • wykonywanie inwentaryzacji towaru, raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania,
  • Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy.
Wymagania:
  • dyspozycyjność poniedziałek-piątek 8-16,
  • silna motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • czynne prawo jazdy kat. B + samochód (zwrot poniesionych kosztów za paliwo)
  • doświadczenie w pracy merchandisera będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stałe zlecenia merchandisingowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenia- 12ZŁ/H netto (uczeń-student)
  • pracę dla firmy o uznanej marce.