Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Monter Izolacji Budowlanych Niemcy
Monter izolacji termicznej, blacharz warsztatowy

XERVON Polska Sp.z o.o.
Niemcy, Ineos, Dormagen, Nadrenia Północna-Westfalia
praca stacjonarna
3464 dni temu

XERVON Polska Spółka z o.o istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych w branży rusztowaniowej od 1996 roku. Oferujemy klientom pełną obsługę w zakresie montażu rusztowań typu Bosta i Modex, izolacji technicznych w przemyśle antykorozji, czyszczenia obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: Niemcy / Ineos, Dormagen, Nadrenia Północna-Westfalia

Zadania:
  • praca izolacji termicznych (i przygotowaniu warsztatowym) w przemyśle energetycznym i chemicznym na terenie Niemiec
Wymagania:
  • posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie przygotowania warsztatowego - blacharz warsztatowy i izolacji termicznej (dotychczasowe zatrudnienie szczególnie ważne opisać w CV praktykę zawodową - okresy zatrudnienia, na jakich zadaniach i obiektach z podaniem miejsca i kraju oraz firmy),
  • certyfikat SCC i paszport bezpieczeństwa,
  • posiadanie ubezpieczenia społecznego lub/i zdrowotnego do uzyskania zaświadczenia A1 w ZUS-ie (tj okres min 30 dni przed wyjazdem do Niemiec),
  • znajomość języka niemieckiego, na poziomie pozwalającym komunikowanie się bezpośrednio z nadzorem niemieckim - zakres branżowy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Polsce i delegowanie do Niemiec.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)