Najnowsze oferty pracy

  • Wulkanizator aut ciężarowych

    BAS Holding   małopolskie    praca zdalna   dziś wygasa
    siedziba firmy: Holandia
    pracownik fizyczny  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Wymiana opon w: pojazdach ciężarowych,w busach i w maszynach budowlanych; Montaż - demontaż kół (wyważanie) Zakładanie i zdejmowanie felg; Przeglądy i kontrola ciśnienia; Naprawy wulkanizacyjne; Obsługa klienta w profesjonalny i uprzejmy sposób;
  • Magazynier / Serwisant opon

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Opis stanowiska: Montaż i wymiana ogumienia; Wymiana oleju; Drobne naprawy serwisowe; Prace magazynowe (przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem) Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej;
Zobacz więcej ofert pracy

Monter Ogumienia

Magna Tyres Poland sp. z o.o.
Rudawa
praca stacjonarna
2446 dni temu

Ogłoszenie numer: 1732856, z dnia 2017-08-07

MAGNA TYRES GROUP to producent opon rolniczych, przemysłowych i wielkogabarytowych. Ta szybko rozwijająca się firma ma swoją siedzibę w miejscowości Waalwijk w Holandii.

Aktualnie w swojej ofercie firma posiada pełną gamę opon przemysłowych superelastycznych, pneumatycznych, oraz wielkogabarytowych radialnych i diagonalnych wykorzystywanych w górnictwie odkrywkowym, górnictwie podziemnym, budownictwie drogowym, przemyśle, usługach portowych. Od tego roku również opony rolnicze.

Oddział w Polsce został utworzony w roku 2008, aktualnie z siedzibą w Rudawie koło Krakowa.

Miejsce pracy: Rudawa

Opis stanowiska

Aktualnie Zarząd firmy poszukuje osoby, która będzie uzupełnieniem istniejącego działu serwisu opon przemysłowych. Nowe stanowisko ma łączyć w sobie zadania zarówno w pracy typowej dla montera ogumienia, ze szczególnym naciekiem na obsługę opon wielkogabarytowych i pełnych także w serwisie wyjazdowym, jak i przy pomocy w obsłudze magazynu.

Miejsce pracy – Rudawa k/Krakowa + wyjazdy serwisowe

Wymagania

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • posiadanie dodatkowych uprawnień, typu uprawnienia do obsługi maszyn itp., będzie dodatkowym atutem

Poszukujemy pomysłowej, zaangażowanej i pracowitej osoby, o doświadczeniu w pracy z oponami. Ze względów logistycznych (łatwość i szybkość dojazdu do pracy) oferta może być szczególnie atrakcyjna dla pracowników mieszkających w zachodniej części Krakowa i w miejscowościach pobliskich.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju – dział będzie z czasem rozbudowywany o nowych pracowników

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN