Najnowsze oferty pracy

  • Cieśla Szalunkowy

    ALP BAU   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Miejsce pracy: Niemcy
Zobacz więcej ofert pracy

Monter rusztowań

Poland Workforce Ltd
Holandia, Różne lokalizacje
praca stacjonarna
2484 dni temu

Dołącz do młodego i ambitnego zespołu działającego na europejskim rynku pracy tymczasowej! Każdego dnia z pasją pracujemy z ludźmi i dla ludzi. POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845 oraz posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Oferujemy lepszą pracę tysiącom osób rocznie z kilku krajów: Polski, Ukrainy, Rumunii i Mołdawii. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Stale się rozwijamy i obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Monter rusztowan

Miejsce pracy: Różne lokalizacje

Zadania:

Poszukujemy monterów rusztowań do pracy na terenie całej Holandii.

Wymagania:
  • Certyfikat Steigerbouwer A / DNV
  • J. angielski, niemiecki lub holenderski na poziomie komunikatywnym ( jeżeli nie znasz żadnego z tych języków, też możemy znaleźć pracę do Ciebie)
  • Min 3 lata doświadczenia
  • Numer BSN/SoFi (mile widziany)
  • Certyfikat VCA (mile widziany)
  • Własny samochód (mile widziany)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 450-530 EUR netto tygodniowo (płatne co tydzień)
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • 19c za każdy przejechany kilometr pomiędzy miejscem zamieszkania a miejscem pracy, własnym samochodem
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)