Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Murarz Niemcy
Murarz do tworzenia ścian budowlanych

LimnusWork
Niemcy
praca stacjonarna
2761 dni temu

LIMNUSWORK jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 11690. Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.

Miejsce pracy: Niemcy Niemcy
Nr ref.: 205035_005

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MURARZ (TYNKARZ) do tworzenia ścian budowlanych

Zadania:

  • Układanie i łączenie cegieł, pustaków, kamieni i innych materiałów budowlanych do budowy ścian, fundamentów, przegród, kanałów, filarów itp.
  • Łączenie ścian betonowych z murowanymi
  • Murowanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz
  • Fugowanie cegły, klinkieru
  • Nakładanie elewacji

Wymagania:

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Wykształcenie mile widziane kierunkowe
  • Doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:
  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia. W razie pytań  prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 504906510, 517410910, 518089049, 505576140, 518210342 lub 514746777 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LimnusWork al. 29 listopada 153/4, 31-406 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."