Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik Maszynisty Fleksograficznego

    GRAFPOL B.M.Meszkes   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Wsparcie przy obsłudze maszyn drukujących.
  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
Zobacz więcej ofert pracy

Operator Maszyn Offsetowych

KZP DRUK-PAK SA
pomorskie, Starogard Gdański
praca stacjonarna
3476 dni temu

ul. Wyspiańskiego 1
87-700 Aleksandrów Kujawski/k. Torunia

Wiodący polski producent opakowań dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego,

technicznego i chemicznego,
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego (poligraficzne lub praktyka w branży będzie dodatkowym atutem)
  • motywacji i chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • rzetelności, dokładności, zaangażowania
  • gotowości do podjęcia kilkumiesięcznego szkolenia  w Aleksandrowie Kujawskim na podstawie umowy o pacę w rzeczywistych warunkach produkcyjnych
Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia wewnętrzne
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • mieszkanie na miejscu szkolenia w Aleksandrowie Kujawskim/Ciechocinku

Poszukujemy osób dynamicznych, otwartych, szybko uczących się, chętnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu w dynamicznie rozwijającej się firmie.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883)”