Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Operator Strugarki Poznań
Operator przewijarko-krajarki rolowej (bobiniarka, slitter)

Klient portalu Praca.pl
Poznań
praca stacjonarna
3062 dni temu

Ogłoszenie numer: 888228, z dnia 2015-11-30

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Obsługa przewijarek, maszyn konfekcjonujących

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na przewijarkach i/lub krajarkach rolowych: slitterach, bobiniarkach itp.
  • Doświadczenie w przewijaniu papieru, folii lub włóknin
  • Znajomość obsługi maszyn, zdolności mechaniczne
  • Mile widziane uprawnienia na prowadzenie wózka widłowego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie