Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (Opole)

InterKadra Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
3191 dni temu

InterKadra jest jedną z największychpolskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm.Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz PośrednictwaPracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. PosiadaCertyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazłopracę w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Opole
Nr Ref.: MAG/OP/NU

Obowiązki:
  • obsługa wózków widłowych i skanera
  • dostarczanie surowców i półproduktów na obszar produkcji, między wydziałami produkcyjnymi
  • załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • kompletacja towaru
  •  dbałośćo porządek i czystość w obszarze gospodarki magazynowej

Wymagania:
  •  uprawnieniado obsługi wózków widłowych (warunek konieczny)
  •  uprawnieniado obsługi suwnic (mile widziane)
  •  doświadczeniena podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  •  książeczkado celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane)
  •  dbałośćo porządek i higienę
  •   umiejętnośćszybkiego uczenia się

Oferujemy:
  •  pracastała u naszego Klienta – Nutricia Zakłady Produkcyjne w Opolu
  •  możliwośćrozwoju zawodowego i szkoleń
  •  atrakcyjnewynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie)
  • dofinansowanie do dojazdów / do paliwa dla osób mieszkających w Opolu oraz spoza Opola
  • bezpłatne gorące napoje

Kontakt:

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego

ul. Wielicka 50
30-552 Kraków

Centrum Rekrutacyjne
ul. Wodna 2b
30-556 Kraków
tel. 12 290 44 55