Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Operator wózka widłowego/Pakowacz/Magazynier/Pracownik Produkcji

InterKadra Sp.z o.o
dolnośląskie, Wrocław, ul. Kwidzyńska
praca stacjonarna
2772 dni temu
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kwidzyńska
Nr ref.: OWWK/716/WR
Zadania:

JEŚLI:

  • Poszukujesz zatrudnienia „od zaraz”
  • Masz chęć do pracy i szybko angażujesz się w powierzone obowiązki
  • Skrupulatnie wykonujesz swoje zadania
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym
  • A może posiadasz uprawnienia na wózek widłowy lub chętnie wziąłbyś udział w kursie dla operatorów wózka widłowego

Wymagania:
  • Zaangażowanie
  • Sumienność
  • Dyspozycyjność i chęć do podjęcia nowych zadań
  • Gotowości do pracy "od zaraz"
Oferujemy:
  • Pracę na stanowiskach: produkcyjnych i okołoprodukcyjnych, magazynowych i wielu innych, dla naszego Klienta – lidera w produkcji zamocowań budowlanych na świecie, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kwidzyńskiej
  • Stałą współpracę z InterKadra Sp. z o.o.
  • Możliwość stabilnego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
  • Wynagrodzenie w wysokości 2100-2900 zł. brutto/m-c (w zależności od stanowiska)
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Stałą opiekę koordynatora
  • Dogodny dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską we Wrocławiu