Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Opiekun Osoby Starszej

InterKadra Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa, Radom, Płock, Ciechanów, Siedlce
praca stacjonarna
3309 dni temu

InterKadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy: Warszawa, Radom, Płock, Ciechanów, Siedlce

Obowiązki:

Praca w Niemczech:

  • proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów);
  • opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie);
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi bądź niepełnosprawnymi;
  • przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych;
  • dobry stan zdrowia;
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B;
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie (np. za święta, polecenie opiekunki i rodziny);
  • składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!);
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1);
  • pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, odprowadzane składki w Polsce);
  • pracę dostosowana do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki;
  • zakwaterowanie, wyżywienie oraz przejazd w obie strony;
  • zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu, także w weekend;
  • kursy językowe dla początkujących;

Kontakt:

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego

ul. Wielicka 50
30-552 Kraków

Centrum Rekrutacyjne
ul. Wodna 2b
30-556 Kraków
tel. 12 290 44 55