Najnowsze oferty pracy

  • Asystent osoby z niepełnosprawnością

    Stowarzyszenie Otwarte Drzwi   Warszawa    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Prowadzenie indywidualnych oraz grupowych treningów ukierunkowanych na wzrost samodzielności i zaradności życiowej, Indywidualne wsparcie beneficjenta w podejmowaniu aktywności w Ośrodku, Tworzenie i realizacja indywidualnych programów terapii oraz okresowa ocena efektów rehabilitacji,...
  • Koordynator Usług Opiekuńczych

    ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża   Łódź, ul. Wysoka 44    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Zapraszamy do złożenia aplikacji: CV, list motywacyjny, dokumenty poświadczające wykształcenie i doświadczenie zawodowe za pomocą przycisku aplikowania. Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia 2024 r. O zakwalifikowaniu aplikacji do procesu rekrutacji decyduje data wpływu.
Zobacz więcej ofert pracy

Opiekun

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2463 dni temu

Ogłoszenie numer: 1714747, z dnia 2017-07-21

poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Opiekun

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: REKRUTACJA D1.110.30.2017

Opis stanowiska

Miejsce pracy – Szpital Św. Wojciecha

Podstawowe zadania na stanowisku

  • praca na oddziałach szpitalnych Spółki
  • towarzyszenie i pomoc pacjentowi przy zaspakajaniu potrzeb z zakresu samoobsługi, higieny osobistej, pomoc w słaniu łóżka, pomoc przy zmianie bielizny osobistej,
  • planowanie (przy współpracy z pielęgniarką) indywidualnej opieki nad pacjentem,
  • w zależności od jednostki chorobowej i stanu pacjenta,
  • współpraca z zespołem terapeutycznym
  • pomoc w transporcie pacjentów na badania,
  • pomoc przy pobieraniu materiału biologicznego do badań,
  • przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji zintegrowanego SZJ
  • przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub w trakcie kształcenia lub studenci kierunków medycznych
  • odpowiedzialność
  • kultura osobista, empatia
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • motywacja do pracy
  • elastyczność , samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań