Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Opiekunka Osób Starszych

LAUDAM Usługi Sp. z o. o
podkarpackie, Anglia
praca stacjonarna
4697 dni temu

Ogłoszenie numer: 150635, z dnia 2011-05-19

LAUDAM Usługi Sp. z o. o jest Agencją Pracy prężnie działającą na rynku polskim. Posiadamy certyfikat wydany przez Urząd Marszałkowski woj. pomorskiego o nr : 2661.

Aktualnie poszukujemy dla swojego klienta, osób na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie, Anglia

Opis stanowiska

  • Opieka nad osobami starszymi
  • Asystowanie w podstawowych czynnościach domowych
  • Asystowanie przy posiłkach
  • Drobne prace domowe
  • Obsługa systemów alarmowych

Wymagania

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - mile widziane
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • Prawo jazdy kat,,B''- warunek konieczny

Oferujemy

  • Umowa o pracę z pracodawcą angielskim
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Pomoc w założeniu konta, rejestracji Home Office i NIN
  • Szkolenie wstępne
  • Pakiet szkoleń dodatkowych