Zobacz więcej ofert pracy

Piekarz

COVEBO WORK OFFICE
Belgia, Veurne
praca stacjonarna
3505 dni temu

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Piekarz

Miejsce pracy: Veurne

Nr Ref.: P/BE/2014

Zadania:
  • praca jako piekarz w prywatnej małej piekarni,
  • praca przy wypiekaniu ciasteczek, rogalików, croissantów, bułek, chleba.
  • praca w godzinach nocnych
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku piekarz minimum 3 lata,
  • umiejętność wykonywania ciasta na chleb, bułki, croissanty itd
  • gotowość do pracy na nadgodzinach oraz w porze nocnej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (warunek konieczny!)
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie,
  • Ubezpieczenie,
  • Transport do pracy na terenie Belgii,
  • Stawka : 8.00 euro netto/h.

Forma kontaktu:

Wszystkie zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

KRAZ 1145