Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PILNE!!! Praca dla uczniów i studentów - nie wymagamy doświadczenia

InterKadra Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2858 dni temu

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego Interkadra, wpisana do KRAZ pod nr 3372 obecnie dla swojego stabilnego Klienta sieci hipermarketów i supermarketów spożywczych poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: KSJ/BOR-FUT/0616/WR
Zadania:
  • obsługa kasy fiskalnej oraz obsługa klientów.

Wymagania:
  • książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej szybkiego wyrobienia,
  • dyspozycyjności min. 2 dni w tygodniu,
  • pozytywnego nastawienia do klienta.

Oferujemy:
  • możliwość pracy w dowolnych dniach i dowolnych godzinach (grafik ustalamy z tygodnia na tydzień na podstawie zgłaszanej przez Ciebie dyspozycyjności),
  • szkolenie kasjerskie przygotowujące do pracy,
  • stawkę godzinową,
  • umowę zlecenie z Agencją Pracy INETRKADRA,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

Jeśli zainteresowała Cię oferta prześlij swoje CV z dopiskiem KSJ/BOR-FUT/0616/WR na adres – praca.dolnyslask@interkadra.pl lub zadzwoń 666 826 236.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".