Najnowsze oferty pracy

  • Manager Produkcji Spożywczej

    "GOM" Owczarek Sp. k.   kujawsko-pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Kamieńsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 godz.
    Zakres obowiązków: Zarządzanie codziennymi operacjami produkcyjnymi, zapewniając efektywność i wysoką jakość produktów; Koordynacja pracy zespołu produkcyjnego w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych; Monitorowanie wskaźników wydajności i podejmowanie działań...
Zobacz więcej ofert pracy

Plant Manager

Globetek Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie, Kijów
praca stacjonarna
3086 dni temu

Miejsce pracy: Kijów

The role:
  • Planning, organizing and directing the manufacturing operations consistent with company goals.
The Plant Manager will be responsible for:
  • Day to day operational management of the production company in Kijów,
  • Providing strategic advice and guidance to the members of the executive board,
  • Supervising safe operation of production and other operations facility,
  • Active involvement in the sales process - client analysis, solution draft, bid/tender preparation, building quality client relationships,
  • Representing the company towards suppliers, government departments, industry networks and other key contacts,
  • Building a trusted, personal relationship with key international clients,
  • Reporting to the branch in Poland.

Key Skills Required:
  • At least 2 years of experience as a leader and manager of a production company,
  • Knowledge of the market and Eastern culture,
  • Very good level of English and Russian
  • Proficiency in developing and implementing strategic plans,
  • Ability to effective managing of resource and budgets,
  • Ability to interact with associates on all levels of organization,
  • Advanced management skills,
  • Ready to relocate.
Offer:
  • Negotiable salary based on experience,
  • Individually negotiated relocation package,
  • An international working environment and professional working conditions,
  • Responsible position in a well-organized environment.