Zobacz więcej ofert pracy

Pokojówka

Beetsma Sp. z o.o.
Holandia, Noordwijkerhout
praca stacjonarna
2543 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (cert. APT 5169) poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pokojówka

Miejsce pracy: Holandia, Noordwijkerhout

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Pokojówka
Miejsce pracy: Holandia / Noordwijkerhout
Nr ref.: Hol/08/2017

Zakres obowiązków:

- praca w hotelu
- dbanie o porządek w pokojach
- inne prace pomocnicze

Wymagania:

- dyspozycyjność do wyjazdu
- min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
- gotowość do pracy na dłuższy okres czasu
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- zatrudnienie na warunkach holenderskich
- legalną pracę za granicą
- pomoc w organizacji wyjazdu
- opiekę koordynatora
- terminowo wypłacane wynagrodzenie