Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Pomoc Domowa Lubelskie
Pomoc domowa (praca również dla pary)

HR Support
lubelskie
praca stacjonarna
2473 dni temu

Agencja Personalna HR Support to zgrany zespół specjalistów. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Indywidualnych Klientów poszukujemy  2 osób (mile widziane pary np. małżeństwo) na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Piaseczno

Praca z zamieszkaniem

OBOWIĄZKI
  • kompleksowe prowadzenie domu w tym: pranie, prasowanie, sprzątanie, serwowanie do stołu, przyrządzanie podstawowych posiłków, oraz wszelkie inne prace porządkowe, mające na celu utrzymanie czystości i porządku w domu oraz ogólnego wystroju
  • prace techniczne w ogrodzie, drobne naprawy w domu i na posesji
  • sprawdzanie funkcjonowanie wszystkich sprzętów w domu jak również wokół domu
  • grabienie liści, koszenie trawy, odśnieżanie posesji
  • pilnowanie czystości na zewnątrz budynku w tym dbałość o odpływy wody itp.
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w prowadzeniu domu jako para, lub praca w butikowych hotelach za granicą( gdzie pracownicy mieli szkolenie z utrzymania standardów i procedur)
  • prawo jazdy kat B ( przynajmniej jedna osoba)
PRACODAWCA OFERUJE:
  • zakwaterowanie w apartamencie
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia
  • możliwość pracy na umowie zlecenia lub umowie o pracy, lub własnej działalności gospodarczej
  • pracę od zaraz

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.