Zobacz więcej ofert pracy

Pomocnik Malarni

Gi Group Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
3123 dni temu

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • przygotowanie elementów regałów do malowania
  • malowanie elementów
  • przygotowanie elementów do wysyłki
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe techniczne
  • znajomość narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182