Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Maszynista Maszyn Introligatorskich Poznań
Pracownik introligatorni-Operator maszyny falcującej

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2911 dni temu

Ogłoszenie numer: 1082686, z dnia 2016-05-06

"Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego wieloletniego Klienta- dużej introligatorni w Poznaniu, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku Operator maszyny falcującej. Oferujemy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dogodne warunki pracy.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Składnie arkuszy wg znaków introligatorskich
  • Nakładanie arkuszy na pas transportujący
  • Odbieranie arkuszy po ich złożeniu przez maszynę
  • Ustawianie maszyny – całkowite i samodzielne
  • Kontrolowanie na bieżąco wykonywanej pracy
  • Dbanie o maszynę – proste prace konserwacyjne

Wymagania

  • Sumienność, dokładność, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie, dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w poligrafii, w introligatorni

Oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju i awansu